Puchar Makroregionu Zachodniego Jelenia Góra 2019!!!

W ubiegłą sobotę odbył się Puchar Makroregionu Zachodniego zorganizowany przez Jeleniogórski Klub Oyama Karate. W całych zawodach wystartowało około 270 zawodników z 21 klubów z wielu regionów Polski. Zawodach rozegrały się w konkurencjach kata oraz walki.
Nasz klub ma się czym pochwalić, gdyż nasi zawodnicy zdobyli aż cztery miejsca na podium z czego dwa 1 miejsca oraz dwa 2. Złoto zdobyli Maciej Zwierzyński oraz Franciszek Ciałowicz. Srebro zdobyli Szymon Stach oraz Radosław Waszak. W zawodach wystartowali również Dominik Kozak, Mateusz Nowakowski oraz Krzysztof Sadowski, ale po wyrównanych pojedynkach musieli uznać wyższość przeciwników w walkach eliminacyjnych. Opiekę nad zawodnikami pełnił Shihan Paweł Pajdak, sensei Bartosz Pajdak oraz Sensei Oliver Rubik.
To był ostatni turniej Kumite w tej części sezonu, przed nami jeszcze Puchar Polski w Turku w kata 16 listopada A potem przygotowania do grudniowych egzaminów.