Niezwykle udany start naszej ekipy w Wolbromiu !!!

W niedzielę 17 marca odbył się turniej w konkurencji kata o Puchar Burmistrza Miasta Wolbromia, organizatorem zawodów był Jurajski Klub Oyama Karate na czele z sensei Kazimierzem Skalniakiem 4 dan. Musimy powiedzieć, że zawody zostały świetnie zorganizowane na wysokim poziomie z piękną oprawą oraz pięknymi trofeami. W zawodach wzięło udział 11 klubów z Polski południowej, a wystartowało aż 186 zawodników.

 
Z naszego klubu w turnieju wzięło udział 27 osób. Nasz klub zapewnił również obsługę sędziowską, kierownikiem był sensei Michał Smajda, sędziami byli sensei Agata Liszka-Jezierska, sempai Gabriela Ćwikła, sempai Paulina Szewczyk, sempai Karolina Szewczyk, sempai Przemysław Cieślak. 
A oto nasze osiągnięcia:

I miejsca zdobyli: Urszula Kozikowska, Zofia Bąk, Maja Sztuka, Natalia Michańków, Szymon Stach, Nadia Koczur

II miejsca zdobyli: Bartosz Chrząszczyk, Oliwia Nowakowska, Emilia Kopeć, Mikołaj Sieńko, Nikola Stempień, Amelia Figuła, Julia Kurek

III miejsca zdobyli: Martyna Siwy, Kalina Tomczyk, Hanna Kańka, Emilia Gawron, Anna Jewak, Sandra Gajda, Bruno Kadłuczka, Nadia Koczur

IV miejsca zdobyli: Katarzyna Marewicz, Mateusz Sojka, Jan Czapor, Franciszek Ciałowicz, Alicja Znamirowska, Aleksandra Zielonka, Marcelina Siwy

Gratulujemy zwycięzcom !!!

Przed nami przygotowania do egzaminów na stopnie kyu oraz start w Mistrzostwach Makroregionu Południowego w walkach w Tarnowie. OSU !