Spływ na rozpoczęcie sezonu!

Witajcie w nowym sezonie!! ?
Treningi ruszyły pełną parą. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych!!?
W międzyczasie chcieliśmy Wam zaserwować kilka zdjęć z naszego corocznego spływu dla kadry i sympatyków. ? Tym razem, w ubiegły weekend pływaliśmy po rzece Mała Panew. Wyszło ponad 14 kilometrów. Zabawa z ogniskiem na końcu była przednia! Dziękujemy również za udział sensei Dariuszowi Hachajowi wraz z małżonką z Tarnowskiego Klubu Oyama Karate!?
OSU!?

Rozpoczynamy nowy sezon 2022/2023

Harmonogram 2022/2023!
Zapraszamy na nasze grupy w nowym zbliżającym się sezonie
 

Obóz letni - Jastrowie 2022

 

Chcieliśmy się pochwalić z drobnym opóźnieniem zdjęciami oraz relacją z naszego obozu letniego do miejscowości Jastrowie w Wielkopolsce. W tym roku zmieniliśmy destynację po wielu latach z polskiego morza na jeziora i to był strzał w dziesiątkę.
Nasi klubowicze pojechali do ośrodka Leśna Chata w Jastrowie położonego w lesie nad pięknym czystym jeziorem. Wiele atrakcji zaplanowaliśmy w tym roku i dzięki pogodzie mogliśmy wszystko zrealizować.

Obóz letni - Sardynia 2022

W dniach 28.06 - 08.07 odbył się obóz letni Sardynia 2022. Podczas pobytu na tej malowniczej włoskiej wyspie uczestniczy obozu zakwaterowani byli na Kempingu Sos Flores w miejscowości Tortoli. W czasie obozu zrealizowaliśmy bardzo napięty plan. Udało nam się zrealizować kilka wycieczek: Wycieczka do Cagliari (stolicy Sardynii), wyjazd do Arbatax i rejs statkiem po morzu do najpiękniejszych plaż dostępnych tylko od strony morza (Cala Goloritze, Cala Marioulu, Cala Luna) oraz wycieczkę na plażę Orri.

Czytaj więcej...

Koniec sezonu 2021/2022

Zakończyliśmy kolejny sezon treningowy. Wszystkim ćwiczącym gratulujemy sukcesów odniesionych podczas turniejów oraz zdanych egzaminów w tym sezonie.

Z okazji rozpoczynających się wakacji wszystkim klubowiczom, ich rodzinom i sympatykom naszego klubu życzymy udanych urlopów, odpoczynku i aktywnej rekreacji.

Obozowiczom życzymy udanych wyjazdów, a z resztą widzimy się na początku września na treningach.

Zarząd i instruktorzy ZKOK - OSU!