Mamy vice-mistrza Polski!!

Wczoraj odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego. W Limanowej rywalizowało ponad 300 zawodników z 12 różnych organizacji karate. Organizatorem był Limanowski Klub Kyokushin Karate na czele z shihan Zbigniewem Golińskim 5 dan. 
Organizacja turnieju stała na najwyższym poziomie, to samo można powiedzieć o zawodnikach. Wiele można było zobaczyć, zbierać kolejne doświadczenia, wymieniając się nimi z przyjaciółmi ze świata karate. Serdecznie dziękujemy za tak miłe przyjęcie!!
Najważniejszą informacją tego weekendu jest fakt, że nasz wychowanek Bruno Kadłuczka, po dwóch walkach skończonych przed czasem i wyrównanym finale zdobył vice-mistrzostwo ulegając w finale, utytułowanemu zawodnikowi, ze Szczecina. To był jeden z najbardziej udanych startów Bruna za co należą mu się wielkie gratulacje!!
Jego dumnym opiekunem i trenerem oraz szefem naszej ekipy był oczywiście shihan Paweł Pajdak. Natomiast naszą organizację czyli OYAMA Polska Federacja Karate jako sędzia boczny oraz sędzia maty reprezentował sensei Bartosz Pajdak, zbierający kolejne doświadczenia na dużej, prestiżowej imprezie.
Weekend zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych!!
Osu!