Seminarium szkoleniowe w Jeleniej Górze!

W ubiegły weekend kadra naszego klubu oraz zawodnicy z wysokimi stopniami kyu uczestniczyli w Seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez Jeleniogórski Klub Oyama na czele z Shihan Rafałem Majdą.
Z całej naszej organizacji w Seminarium wzięło udział około 250 osób z całej Polski. ?
Pierwszym miłym akcentem było wręczenie przez Hanshi Jana Dyducha 9 dan, certyfikatu oraz pasa mistrzowskiego na stopień 7 dan dla naszego Shihan Pawła Pajdaka, głównego instruktora naszego klubu. Jest to zwieńczenie po 40 lat trenowania przez niego karate! ?
Podczas Seminarium odbyły się treningi dotyczące aplikacji z mae geri jodan i hiza geri jodan oraz wykańczania technik w walce sportowej czyli zanshin. Odbyły się również dwa szkolenia sędziowskiej dla sędziów maty oraz bocznych w zakresie kumite oraz treningi z ćwiczeń z gumami oporowymi oraz piłeczkami tenisowymi w zakresie kształtowania wybranych cech motorycznych w karate.
Seminarium możemy zdecydowanie zaliczyć do udanych.
OSU! ??