28 Mistrzostwa Zagłębiowskiego Klubu Oyama Karate w kata i 12 Olimpiada Sprawnościowa

Święto w naszym Klubie!! ?
W ubiegłą sobotę tak jak co roku odbyły się 28 Mistrzostwa Zagłębiowskiego Klubu Oyama Karate w kata oraz 12 Olimpiada Sprawnościowa ??
Co roku nasi klubowicze walczą o piękne trofea oraz tytuł najlepszych w naszym klubie ?
W tym roku musimy pochwalić się rekordową frekwencją, gdyż tylko z naszego klubu wystartowało w tych dwóch zawodach ponad 160 osób!! ?

Czytaj więcej...

Nowe czarne pasy!

W ubiegły weekend odbył się egzamin mistrzowski na stopnie DAN, OYAMA Polskiej Federacji Karate. ?
W samym egzaminie wzięło udział ponad 150 osób. Każdy z uczestników musiał zmierzyć się z kilkugodzinnym testem technicznym oraz 20 walkami, które miały sprawdzić wytrzymałość naszych wychowanków. 
Tym samym mamy 4 nowe czarne pasy w naszym klubie. Sensei Julia Kurek, sensei Nadia Koczur, sensei Ireneusz Wawrzeń oraz sensei Jakub Sieńko
Gratulujemy!!! ???
Zasilili oni grupę ponad 30 czarnych pasów wyszkolonych w naszym DOJO przez shihan Pawła Pajdaka. OSU!!!

XXVIII Mistrzostwa Polski w Kata Oyama PFK

Dzisiaj w Tychach odbyły się 28 Mistrzostwa Polski w Kata Oyama PFK. Startowało w nich ponad 200 zawodników z ponad 20 klubów Oyama Karate.
Nasza 10-osobowa ekipa wywalczyła dwa Mistrzostwa Polski oraz dwa vice-mistrzostwa.

Czytaj więcej...

XXIV Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

Kolejny starty naszych zawodników!!
W ubiegłą sobotę odbył się 24 Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Stratowało ponad 550 osób kilkdziesieciu klubów z całej Polski i kilku krajów Europy.
Bardzo wysoki poziom, duża obsada, wielu utalentowanych zawodników. Słowem opłacało się przyjechać. Dziękujemy za zaproszenie!
Nasi zwodniki zbierali cenne doświadczenia tym bardziej, że startowali w formule "all kick" z kopnięciami frontalnymi na głowę.

Czytaj więcej...