Silesia Marathon 2022

W ubiegłą niedzielę, miało miejsce śląskie święto biegowe czyli Silesia Maraton.
Nie mogło zabraknąć naszych przedstawicieli. Shihan Paweł oraz sensei Tomek zmierzyli się z dystansem półmaratonu po raz kolejny pokazując, że jedyny akceptowalny weekend to weekend aktywny!
Pozdrawiamy i gratulujemy OSU!?

Spływ na rozpoczęcie sezonu!

Witajcie w nowym sezonie!! ?
Treningi ruszyły pełną parą. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych!!?
W międzyczasie chcieliśmy Wam zaserwować kilka zdjęć z naszego corocznego spływu dla kadry i sympatyków. ? Tym razem, w ubiegły weekend pływaliśmy po rzece Mała Panew. Wyszło ponad 14 kilometrów. Zabawa z ogniskiem na końcu była przednia! Dziękujemy również za udział sensei Dariuszowi Hachajowi wraz z małżonką z Tarnowskiego Klubu Oyama Karate!?
OSU!?

Rozpoczynamy nowy sezon 2022/2023

Harmonogram 2022/2023!
Zapraszamy na nasze grupy w nowym zbliżającym się sezonie
 

Obóz letni - Jastrowie 2022

 

Chcieliśmy się pochwalić z drobnym opóźnieniem zdjęciami oraz relacją z naszego obozu letniego do miejscowości Jastrowie w Wielkopolsce. W tym roku zmieniliśmy destynację po wielu latach z polskiego morza na jeziora i to był strzał w dziesiątkę.
Nasi klubowicze pojechali do ośrodka Leśna Chata w Jastrowie położonego w lesie nad pięknym czystym jeziorem. Wiele atrakcji zaplanowaliśmy w tym roku i dzięki pogodzie mogliśmy wszystko zrealizować.

Obóz letni - Sardynia 2022

W dniach 28.06 - 08.07 odbył się obóz letni Sardynia 2022. Podczas pobytu na tej malowniczej włoskiej wyspie uczestniczy obozu zakwaterowani byli na Kempingu Sos Flores w miejscowości Tortoli. W czasie obozu zrealizowaliśmy bardzo napięty plan. Udało nam się zrealizować kilka wycieczek: Wycieczka do Cagliari (stolicy Sardynii), wyjazd do Arbatax i rejs statkiem po morzu do najpiękniejszych plaż dostępnych tylko od strony morza (Cala Goloritze, Cala Marioulu, Cala Luna) oraz wycieczkę na plażę Orri.

Czytaj więcej...