XXVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OYAMA KARATE W KATA

 
Wielki sukces na Ogólnopolskim Turnieju w Kata !
W sobotę 29 maja odbyły się oficjalne Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata nazwane Ogólnopolskim Turniejem.
Zawody zorganizowane przez Jurajski Klub Oyama Karate odbyły się w tym roku w Wolbromiu. Pandemia nie pokrzyżowała planów naszym zawodnikom, którzy wypadli znakomicie.
Zdobyliśmy 4 złote medale, oraz 4 srebrne. Dwie zawodniczki to jest Emilia Kopeć oraz Kalina Tomczyk, pomimo bardzo dobrych występów i dostania się do kolejnych rund w swojej kategorii, odpadły w eliminacjach zdobywając kolejne cenne doświadczenie.
Trzeba zaznaczyć, że mimo pandemii kategorie były dobrze obsadzone zawodnikami z wielu regionów Polski. Jak widać godziny ćwiczeń na sali przekładają się bezpośrednio na wspaniały wynik.
Wyniki:
Złoty medal : Urszula Kozikowska, Martyna Siwy (Kata), Jan Czapor, Oliwa Nowakowska (Kobudo)
Srebrny medal: Nadia Koczur x2 (Kata oraz Kobudo), Martyna Siwy (Kobudo), Oliwa Nowakowska (Kata)
Ponadto Martyna Siwy została uhonorowana tytułem Najlepszej zawodniczki turnieju!
Z naszego klubu opiekę nad zawodnikami oraz obsługę sędziowską stanowili Shihan Paweł Pajdak, sensei Bartosz Pajdak oraz sensei Przemysław Cieślak.
 
Podsumowując, po tak długim czasie, gdzie nie startowaliśmy w zawodach z powodu pandemii, zdecydowanie wracamy z tarczą.
Jesteśmy dumni za naszych zawodników. OSU!!!
 

Zgrupowanie w Brennej 2021!

W ubiegły weekend odbyło się długo wyczekiwane zgrupowanie sportowe zorganizowane przez nasz klub. Udział w nim wzięła nasza kadra oraz starsi zawodnicy i sympatycy klubu. 

Wybraliśmy się do Brennej, gdzie mamy świetną bazę do przeprowadzania treningów oraz skorzystania z odnowy biologicznej oraz świetną bazę wypadową w Beskidy.

Oprócz treningów z zakresu technicznego wybraliśmy się również w góry gdzie zaskoczyła nas piękna pogoda. Wyjazd, zakończony ogniskiem, można zaliczyć do w pełni udanych. 

OSU!!!

Doszkalamy się !!!

Miło nam Was poinformować, że kadra naszego klubu, shihan Paweł Pajdak oraz sensei Bartosz Pajdak wzięli udział początkiem maja w obozie doszkalającym dla Sztabu Szkoleniowego i Kadry Narodowej w Przygotowaniach do Światowych Igrzysk Sportowych zorganizowany przez Polski Związek Kickboxingu. 

Były to intensywne kilka dni treningów specjalistycznych oraz wykładów z zakresu psychologii sportu oraz żywienia. Częścią teoretyczną zajęli się prezes PZKb Piotr Siegoczyński 5 dan oraz Mistrzyni Świata Kickboxingu Dorota Godzina 1 dan. Część specjalistyczną poprowadził Tomasz Mamulski 5 dan. 

Na tym wyjeździe odbył się również egzamin na stopnie mistrzowskie w Kickboxingu, który shihan Paweł i sensei Bartek zaliczyli pozytywnie uzyskując stopień 1 dan (czarny pas).

Daje to naszemu klubowi nowe możliwości rozwoju, o których na pewno będziemy Was informować na bieżąco. 

Ze sportowymi pozdrowieniami 

OSU!!

Wracamy na treningi do szkół!

Szanowni Klubowicze,

Dość długo czekaliśmy na informacje od dyrektorów szkół, ale już mamy to. Od dziś (21.04.2021) wszystkie grupy wracają na zajęcia do szkół. 

Zapraszamy. Osu!

Ważny komunikat!

Szanowni Klubowicze,
Witamy Was po Świętach. Pora na kilka najnowszym informacji o treningach oraz działalności.
W związku z obostrzeniami z dnia dzisiejszego tj. 07.04 treningi również nie odbędą się w następnym tygodniu to jest do 18.04.
W związku z tym wprowadzamy treningi online. Będą się odbywać w każdy wtorek oraz czwartek w następującym harmonogramie:
- grupa początkująca, białe pasy - 16:00-17:00
- grupa średnia (pasy niebieskie oraz żółte) - 17:10-18:10
- grupa zaawansowana (pasy od pomarańczowego wzwyż) - 18:30-20:00.
Chęć wzięcia udziału zgłaszamy na messengerze bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zachęcamy do uczestnictwa, tym bardziej, że mamy do przeprowadzania egzaminy, które odbędą się w pierwszym możliwym terminie po powrocie na sale gimnastyczne.
Linki pozostają te same co zawsze!! Więc kto je już posiada może uczestniczyć.
Płatności pozostają bez zmian, liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Czekamy na Was!! OSU!!