Obóz zimowy - Brenna 2024

 

Kończą się ferie Małopolskie i wszystkie sekcje naszego klubu wracają już na zwykłe, regularne tory.
Ale chcemy się pochwalić również krótką relacją z naszego obozu zimowego, który tak jak co roku zorganizowaliśmy w Brennej w Ośrodku "Regor".?
Nasi klubowicze w tym roku mogli wykorzystać w pełni walory naszego ośrodka oraz okolicy. Mimo tego, że pogoda była bardziej wiosenna niż zimowa, na obozie mieliśmy moc wrażeń!?

Czytaj więcej...

Seminarium szkoleniowe w Jeleniej Górze!

W ubiegły weekend kadra naszego klubu oraz zawodnicy z wysokimi stopniami kyu uczestniczyli w Seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez Jeleniogórski Klub Oyama na czele z Shihan Rafałem Majdą.
Z całej naszej organizacji w Seminarium wzięło udział około 250 osób z całej Polski. ?

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt, życzymy wszystkim klubowiczom, ich rodzinom i sympatykom naszego klubu składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku.

OSU!

Puchar Polski OYAMA Top Jelenia Góra 2023

W dniach 25-26.11.2023 w Jeleniej Górze odbyły się zawody OYAMA TOP w konkurencjach KATA i KUMITE. W całych zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z 40 klubów karate. Nie zawiedli reprezentanci naszego klubu, którzy aż 13 razy stawali na podium.

Czytaj więcej...

IKO Nakamura Polish Open

W dniu 28 października w Limanowej odbyła się trzecia edycja prestiżowego turnieju organizacji Kyokushin Karate IKO Nakamura. Zawody zorganizował Limanowski Klub Karate Kyokushin na czele z Shihanem Zbigniewem Golińskim 5 dan. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!
Nasi zawodnicy wywalczyli 5 miejsc medalowych:

Czytaj więcej...