Polski Związek Kickboxingu i Polski Związek Karate

Szanowni Klubowicze,
Pora na najnowsze informacje dotyczące tego co się w klubie dzieje.

Zaczniemy od tego, że dwójka naszych instruktorów shihan Paweł Pajdak oraz sensei Bartosz Pajdak wzięli udział w kursie instruktora Kickboxingu i w miniony weekend zdali pozytywnie egzamin stając się pełnoprawnymi instruktorami tego sportu. Cudowna przygoda z cudownymi ludźmi. Dziękujmy Tomkowi Mamluskiemu za poświęcony czas i wartościową wiedzę.

W lutym nasz klub wszedł do dwóch polskich związków sportowych to jest do Polskiego Związku Kickboxingu oraz do Polskiego Związku Karate. Daje nam to wiele nowych możliwości, z których na pewno będziemy korzystać dla Was.

Ze sportowymi pozdrowieniami
OSU!

WAŻNA INFORMACJA!!

Od jutra wracamy na zajęcia stacjonarne na wszystkie sekcje w naszym klubie.

Prosimy o stosowanie się do obostrzeń sanitarnych.

Zapraszamy!!

UWAGA, WAŻNE!

 

Szanowni Klubowicze.
Ze względu na przedłużone obostrzenia, podjęliśmy trudną dla klubu decyzję o przedłużeniu klubowej kwarantanny do końca stycznia. Jednocześnie informujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby zajęcia stacjonarne ruszyły od 01 lutego.
Tym samym przypominamy i zachęcamy wszystkich naszych klubowiczów do uczestnictwa w treningach online, które odbywają się zgodnie z harmonogramem w każdy wtorek oraz czwartek. Nie musimy tłumaczyć w jak trudnej sytuacji jest obecnie branża sportowa w tym nasz klub.
Zachęcamy do wspierania nas w tej trudnej chwili, prosimy o wpłaty rat składek członkowskich oraz o uczestnictwo w treningach online.
Z pozdrowieniami, OSU!
 
 

Treningi w ferie

Szanowni Klubowicze,

W związku z ogłoszeniem rozporządzenia Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w okresie od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. zajęcia wszystkich grup stacjonarnych w czasie tzw. ferii zimowych zostają przeniesione na zajęcia online na platformę zoom. Zapraszamy wszystkich na treningi on-line, które przez ten okres będą odbywać się w trzech grupach zawansowania. Zajęcia będą się obywać we wtorki oraz czwartki.

-grupa początkująca dzieci (białe pasy) – godzina 16:00

-grupa średnio zaawansowana dzieci (niebieskie pasy oraz żółte pasy) – godzina 17:05

-grupa zaawansowana dorośli oraz zaawansowane dzieci (wyższe stopnie) – godzina 18:30

Link do zajęć to : https://us02web.zoom.us/j/4980844278

WAŻNE do wejścia na trening potrzebne jest hasło, które dostaną państwo po napisaniu do Nas wiadomości mailowej bądź wiadomości na Messengerze.

Przypominamy również, że rata składki członkowskiej pozostaje bez zmian i jest płatna do 05 stycznia.

Treningi będą prowadzone do końca ferii, potem wracamy na swoje grupy do ćwiczeń stacjonarnych.

Z noworocznymi pozdrowieniami, OSU