Sezon 2019/2020 oficjalnie zakończony

Szanowni klubowicze, wczorajszy trening plenerowy grupy zaawansowanej zakończył nasze zmagania treningowe w tym jakże niezwykłym sezonie. Nasi klubowicze zdobyli liczne miejsca w turniejach klubowych, regionalnych oraz ogólnopolskich. Byliśmy na obozie zimowym. Potem nasze plany pokrzyżował nieszczęsny wirus. Przeszliśmy wtedy na treningi online. Prowadziliśmy je prawie 3 miesiące. Nasze dzieci wzięły udział w dwóch konkursach, które zorganizowaliśmy. A wydarzeniem wieńczącym tą drugą część sezonu był egzamin na stopnie uczniowskie kyu zorganizowany w czerwcu w Sosnowcu. Na egzaminie rozdaliśmy nagrody za konkursy oraz legitymacje nowym instruktorom w naszym klubie, którymi są: sensei Paulina Szewczyk, sensei Oliver Rubik, sempai Nadia Koczur.

Można powiedzieć, że było aktywnie i cały czas staraliśmy się Was zmotywować do ćwiczeń. Bardzo dziękujemy za wspieranie naszej działalności w tym trudnym okresie, bo bez Waszej pomocy nie byłoby kolorowo. Mamy nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje i widzimy się na naszych grupach już we wrześniu.

Trzymajcie kciuki za pogodę, bo przed nami wyjazd na obóz Sztutowo 2020. Obserwujcie naszą stronę, obserwujcie naszego facebooka, bo po obozie dalej chcemy motywować Was do ćwiczeń w różny sposób.

Pozdrawiamy i widzimy się już niebawem.

OSU!!!