Doszkalamy się !!!

Miło nam Was poinformować, że kadra naszego klubu, shihan Paweł Pajdak oraz sensei Bartosz Pajdak wzięli udział początkiem maja w obozie doszkalającym dla Sztabu Szkoleniowego i Kadry Narodowej w Przygotowaniach do Światowych Igrzysk Sportowych zorganizowany przez Polski Związek Kickboxingu. 

Były to intensywne kilka dni treningów specjalistycznych oraz wykładów z zakresu psychologii sportu oraz żywienia. Częścią teoretyczną zajęli się prezes PZKb Piotr Siegoczyński 5 dan oraz Mistrzyni Świata Kickboxingu Dorota Godzina 1 dan. Część specjalistyczną poprowadził Tomasz Mamulski 5 dan. 

Na tym wyjeździe odbył się również egzamin na stopnie mistrzowskie w Kickboxingu, który shihan Paweł i sensei Bartek zaliczyli pozytywnie uzyskując stopień 1 dan (czarny pas).

Daje to naszemu klubowi nowe możliwości rozwoju, o których na pewno będziemy Was informować na bieżąco. 

Ze sportowymi pozdrowieniami 

OSU!!