Seminarium szkoleniowe - Jelenia Góra 2022

Nowy rok a u nas już szkolenia!
W ubiegły weekend w Jeleniej Górze, odbyło się seminarium szkoleniowe Oyama PFK, w której wzięło udział prawie 200 osób z całej Polski.
Nasze spotkanie w pierwszej części dotyczyło walki, wykorzystania w ćwiczeniach tarcz tajskich, oraz zaawansowanych technik ręcznych i nożnych. W drugiej części odbyło się szkolenie sędziowskie, które usystematyzowało zmiany oraz pozwoliło poćwiczyć komendy oraz gest sędziowskie.
Szkolenie sędziowskie przeprowadził sędzia główny Oyama PFK nasz Shihan Paweł Pajdak 6 dan.
Dwa dni intensywnej pracy było również zwieńczone ceremonią wręczenia certyfikatów oraz pasów mistrzowskich z egzaminu, który odbył się w październiku 2021.
Swoje nowe czarne pasy otrzymali:
-sensei Agata Liszka-Jezierska 3 dan
-sensei Bartosz Pajdak 3 dan
-sensei Michał Smajda 3 dan
-sensei Adam Koch 3 dan
-sensei Piotr Koch 3 dan
- oraz po wielu latach treningów czekania i walk z kontuzjami pomimo przeciwności z dumą możemy napisać – sensei Przemysław Skowron 1 dan
W seminarium z naszego klubu wzięła udział kadra instruktorska sensei Tomasz Kindryk 3 dan, sensei Rafał Świtała 1 dan oraz senpai uczestniczący w kursie instruktora sportu senpai Ireneusz Wawrzeń, senpai Jakub Sieńko, senpai, Julia Kurek oraz senpai Dominik Kozak.
To był bardzo intensywny weekend, z nową wiedzą oraz dobrymi wrażeniami. Bardzo potrzebne i pozytywne spotkanie z naszą rodziną karateków z całej Polski.
OSU!!