Obóz letni - Jastrowie 2022

 

Chcieliśmy się pochwalić z drobnym opóźnieniem zdjęciami oraz relacją z naszego obozu letniego do miejscowości Jastrowie w Wielkopolsce. W tym roku zmieniliśmy destynację po wielu latach z polskiego morza na jeziora i to był strzał w dziesiątkę.
Nasi klubowicze pojechali do ośrodka Leśna Chata w Jastrowie położonego w lesie nad pięknym czystym jeziorem. Wiele atrakcji zaplanowaliśmy w tym roku i dzięki pogodzie mogliśmy wszystko zrealizować.
Codziennie treningi karate z elementami walki oraz nauką nowych aspektów technicznych oraz kata. Pomagała nam w tym doskonała infrastruktura, dwie sale z matami oraz jedna na wolnym powietrzu. W ciągu tego obozu wyrobiliśmy prawie dwu miesięczną normę treningową więc na pewno zaplusuje to w kolejnym zbliżającym się sezonie. Dzięki temu też, część obozowiczów mogła zdawać egzamin i zaliczyła go pozytywnie.
Kolejnymi aspektami był nasz tradycyjny tydzień sportu, gdzie nasi podopieczni mogli rywalizować ze sobą w takich konkurencjach jak piłka nożna, badminton, ping-pong, bule oraz khalaki.
Aktywnie spędzany czas, treningi, rozgrywki, spacery po lokalnych atrakcjach uzupełnialiśmy pływaniem w jeziorze oraz wycieczkami kajakowymi. W dodatku zorganizowaliśmy leśne podchody oraz nocny maraton filmowy z Gwiezdnymi Wojnami
Przeżyliśmy również ciekawe chwile podczas wycieczki do Poznania oraz Gniezna gdzie odwiedziliśmy Muzeum Początków Państwa Polskiego, dzięki temu dzieciaki dowiedziały się historii jak budowało się nasze Państwo za czasów dynastii Piastów, odwiedziliśmy również katedrę w Gnieźnie. Potem pojechaliśmy do Poznania gdzie wyszliśmy na wieżę w zamku Przemysła II, gdzie rozciągała się piękna panorama Poznania. Wycieczkę uzupełniliśmy spacerem po poznańskiej starówce.
Kadrą obozową byli Shihan Paweł, sensei Bartek, sensei Przemek, senpai Nadia, senpai Julka senpai Dominik oraz niezastąpiona pani Anita.
Podsumowując nasze dzieciaki miały moc atrakcji i na pewno wróciły z pięknymi wakacyjnymi wspomnieniami.
OSU!!!