Wielki sukces naszej kadry na Mistrzostwach Europy !!!

W dniach 26-27 listopada w Wałbrzychu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushinkai Tezuka Group w konkurencjach: Kata, Lekki Kontakt, Semi-knockdown i Knockdown. Nasi zawodnicy wypadli znakomicie, zdobywając liczne medale.

W sobotę 26 listopada odbyła się konkurencja kata, w której brały udział Paulina Szewczyk oraz Małgorzata Lewoniuk, Gosia zdobyła drugie miejsce w konkurencji kata z bronią, Paulina natomiast musiała uznać wyższość przeciwniczki.

Kolejnego dnia w niedzielę, rozegrane były dwie konkurencje, lekkiego-kontaktu oraz semi-knockdown. Pierwsze miejsce i tytuł Mistrzów Europy zdobyli Marcel Popczyk oraz Maciej Zwierzyński, którzy wygrali swoje pojedynki na wysokim poziomie.

Ten sam tytuł w juniorach zdobyła również Paulina Szewczyk pokonując swoje rywalki i zdobywając pierwsze miejsce. W juniorach walczyli również Małgorzata Lewoniuk oraz Kamil Czworowski, którzy w swoich finałach musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Udany start zaliczył również Mateusz Paździorek, który ostatecznie zajął czwarte miejsce. Wolę walki pokazał także Szymon Kozieł, który niestety odpadł na początku zmagań.

Występ naszej kadry można bardzo udanych i możemy z czystym sumieniem czekać na egzaminy oraz powoli przygotowywać się do Świąt. OSU !!