Kolejny udany start naszych zawodników!!!

W ubiegłą sobotę odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Nasza reprezentacja zdobyła aż 10 medali w różnych kategoriach wiekowych. Turniej był zorganizowany na najwyższym poziomie przez Jurajski Klub Oyama Karate na którego czele stoi Sensei Kazimierz Skalniak 4 dan.

Oto wyniki:

 

I miejsca: Urszula Kozikowska, Aleksander Zygmunt, Jan Czapor, Paulina Szewczyk

 

II miejsce: Radosław Waszak

 

III miejsce: Szymon Stach, Paulina Szewczyk, Oliwia Nowakowska, Emilia Kopeć, Igor Ćwikła

 

IV miejsce: Szymon Kołodziej, Kalina Tomczyk, Martyna Siwy

 

Ten turniej był drugim turniejem regionalnym na którym  startowali nasi zawodnicy. Wcześniej odbył się turniej o Puchar Burmistrza Wolbromia, turniej ten odbył się 30 kwietnia. Wtedy też nasi zawodnicy wypadli bardzo okazale zdobywając aż 11 medali:

 

 

I miejsce: Aleksander Zygmunt, Anna Barwa, Szymon Ćwikła

 

II miejsce: Oliwia Nowakowska, Mateusz Paździorek, Małgorzata Lewniuk

 

III miejsce: Urszula Kozikowska, Dawid Kosmala, Kalina Tomczyk, Martyna Siwy, Jan Czapor

 

Te dwa udane starty doskonale zamykają nam sezon startowy przed nami tylko egzaminy na stopnie kyu oraz obóz w Mikoszewie. Gratulujemy naszym zawodnikom tego ogromnego sukcesu. OSU!!!