Egzaminy, egzaminy i po egzaminach…

W dniu 11.06.2019 w naszym klubie zakończyliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie kyu, tym samym kończąc etap szkoleniowy w tym sezonie. Egzaminy wypadły naprawdę dobrze, wysoki poziom pomimo upałów pokazali praktycznie wszyscy zdający, z czego trenerzy oraz instruktorzy w naszym klubie mogą być dumni.

Czytaj więcej...

XXV Mistrzostwa Polski w Kata - Sosnowiec 2019

W dniu 25 maja w Sosnowcu na Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ulicy Żeromskiego 4c w Sosnowcu odbyły się prestiżowe XXV Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w kata. Organizatorem tegorocznej edycji był nasz klub.

Czytaj więcej...

Zgrupowanie klubowe Brenna 2019 za nami !!!

 

W dniach 26-28 kwietnia 2019 roku odbyło się zgrupowanie sportowe zorganizowane przez nasz klub. Pojechaliśmy tak jak co roku do Brennej do Ośrodka Wczasowego Regor. Wyjazd miał na celu głównie przygotowanie do egzaminów na stopnie mistrzostwie, ale również nadrobienie technik oraz integrację.

Czytaj więcej...

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2019

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim ćwiczącym, członkom naszego klubu i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, świąt spędzonych wśród kochającej rodziny, przy wspólnym stole, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.