XXVIII Mistrzostwa Polski w Kata Oyama PFK

Dzisiaj w Tychach odbyły się 28 Mistrzostwa Polski w Kata Oyama PFK. Startowało w nich ponad 200 zawodników z ponad 20 klubów Oyama Karate.
Nasza 10-osobowa ekipa wywalczyła dwa Mistrzostwa Polski oraz dwa vice-mistrzostwa.

Czytaj więcej...

XXIV Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

Kolejny starty naszych zawodników!!
W ubiegłą sobotę odbył się 24 Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Stratowało ponad 550 osób kilkdziesieciu klubów z całej Polski i kilku krajów Europy.
Bardzo wysoki poziom, duża obsada, wielu utalentowanych zawodników. Słowem opłacało się przyjechać. Dziękujemy za zaproszenie!
Nasi zwodniki zbierali cenne doświadczenia tym bardziej, że startowali w formule "all kick" z kopnięciami frontalnymi na głowę.

Czytaj więcej...

Mamy vice-mistrza Polski!!

Wczoraj odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego. W Limanowej rywalizowało ponad 300 zawodników z 12 różnych organizacji karate. Organizatorem był Limanowski Klub Kyokushin Karate na czele z shihan Zbigniewem Golińskim 5 dan. 
Organizacja turnieju stała na najwyższym poziomie, to samo można powiedzieć o zawodnikach. Wiele można było zobaczyć, zbierać kolejne doświadczenia, wymieniając się nimi z przyjaciółmi ze świata karate. Serdecznie dziękujemy za tak miłe przyjęcie!!

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim ćwiczącym, członkom, sympatykom naszego klubu i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, świąt spędzonych wśród kochającej rodziny, przy wspólnym stole, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.