Jak idą przygotowania do nowego roku szkolnego?

Chcieliśmy rozbudzić wakacyjne wspomnienia z naszego obozu Sztutowo 2019

Obóz można zaliczyć do bardzo udanych, od licznych treningów karate technicznych oraz walki, dzieci uczestniczyły w licznych rozgrywkach i wielu dyscyplinach sportowych. Cały czas aktywnie. Basen, kręgle, dyskoteki, ognisko, plaża. To wszystko urozmaicało nasz czas. Dodatkowo trzy wycieczki, gdzie zwiedzaliśmy w Gdyni Centrum Nauki Experyment, w Gdańsku starówkę oraz Muzeum II Wojny Światowej oraz Stegnę, do której dojechaliśmy kolejką wąskotorową. A w galerii znajdziecie kilka zdjęć.

Wakacje 2019

Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczynającego się okresu wakacyjno - urlopowego życzymy wszystkim ćwiczącym udanych, bezpiecznych i pogodnych wakacji. Równocześnie gratulujemy sukcesów odniesionych podczas zawodów oraz zdanych egzaminów. Do zobaczenia podczas letniego obozu lub we wrześniu na treningach.

XI Mistrzostwa jury Krakowsko-Częstochowskiej

W sobotę 15 czerwca odbyły się XI Mistrzostwa jury Krakowsko-Częstochowskiej. Gospodarzem mistrzostw był jak zawsze Jurajski Klub Oyama Karate pod przewodnictwem sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan. Nasza ekipa osiągnęła bardzo duży sukces zdobywając aż 17 miejsc na podium.

Czytaj więcej...

Egzaminy, egzaminy i po egzaminach…

W dniu 11.06.2019 w naszym klubie zakończyliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie kyu, tym samym kończąc etap szkoleniowy w tym sezonie. Egzaminy wypadły naprawdę dobrze, wysoki poziom pomimo upałów pokazali praktycznie wszyscy zdający, z czego trenerzy oraz instruktorzy w naszym klubie mogą być dumni.

Czytaj więcej...

XXV Mistrzostwa Polski w Kata - Sosnowiec 2019

W dniu 25 maja w Sosnowcu na Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ulicy Żeromskiego 4c w Sosnowcu odbyły się prestiżowe XXV Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w kata. Organizatorem tegorocznej edycji był nasz klub.

Czytaj więcej...