Doszkalamy się !!!

Miło nam Was poinformować, że kadra naszego klubu, shihan Paweł Pajdak oraz sensei Bartosz Pajdak wzięli udział początkiem maja w obozie doszkalającym dla Sztabu Szkoleniowego i Kadry Narodowej w Przygotowaniach do Światowych Igrzysk Sportowych zorganizowany przez Polski Związek Kickboxingu. 

Były to intensywne kilka dni treningów specjalistycznych oraz wykładów z zakresu psychologii sportu oraz żywienia. Częścią teoretyczną zajęli się prezes PZKb Piotr Siegoczyński 5 dan oraz Mistrzyni Świata Kickboxingu Dorota Godzina 1 dan. Część specjalistyczną poprowadził Tomasz Mamulski 5 dan. 

Na tym wyjeździe odbył się również egzamin na stopnie mistrzowskie w Kickboxingu, który shihan Paweł i sensei Bartek zaliczyli pozytywnie uzyskując stopień 1 dan (czarny pas).

Daje to naszemu klubowi nowe możliwości rozwoju, o których na pewno będziemy Was informować na bieżąco. 

Ze sportowymi pozdrowieniami 

OSU!!

Wracamy na treningi do szkół!

Szanowni Klubowicze,

Dość długo czekaliśmy na informacje od dyrektorów szkół, ale już mamy to. Od dziś (21.04.2021) wszystkie grupy wracają na zajęcia do szkół. 

Zapraszamy. Osu!

Ważny komunikat!

Szanowni Klubowicze,
Witamy Was po Świętach. Pora na kilka najnowszym informacji o treningach oraz działalności.
W związku z obostrzeniami z dnia dzisiejszego tj. 07.04 treningi również nie odbędą się w następnym tygodniu to jest do 18.04.
W związku z tym wprowadzamy treningi online. Będą się odbywać w każdy wtorek oraz czwartek w następującym harmonogramie:
- grupa początkująca, białe pasy - 16:00-17:00
- grupa średnia (pasy niebieskie oraz żółte) - 17:10-18:10
- grupa zaawansowana (pasy od pomarańczowego wzwyż) - 18:30-20:00.
Chęć wzięcia udziału zgłaszamy na messengerze bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zachęcamy do uczestnictwa, tym bardziej, że mamy do przeprowadzania egzaminy, które odbędą się w pierwszym możliwym terminie po powrocie na sale gimnastyczne.
Linki pozostają te same co zawsze!! Więc kto je już posiada może uczestniczyć.
Płatności pozostają bez zmian, liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Czekamy na Was!! OSU!!

 

Wszystkiego najlepszego!

Drodzy Klubowicze,
Z okazji tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy w imieniu instruktorów chcielibyśmy Wam i Waszym rodzinom życzyć zdrowia, rodzinnej atmosfery oraz jak najszybszego powrotu do normalności w tym przedziwnym czasie. Żebyśmy się mogli jak najszybciej spotkać na salach.
Osu!
 
 

Zawieszenie zajęć !!!

Szanowni Klubowicze,

Niestety według nowych obostrzeń musimy zawiesić prowadzenie zajęć stacjonarnych od dzisiaj 29.03 do 9.04 2021.  Z ustawy według której działaliśmy został wykreślony punkt dotyczący dzieci oraz młodzieży. Tym sposobem zaczynamy w klubie okres Świąteczny. Zajęcia ruszą w formie zdalnej od środy 7 kwietnia, a po 9 kwietnia wracamy na zajęcia stacjonarne do szkół. 

Egzaminy odbędą się po powrocie na zajęcia stacjonarne. 

Pozdrawiamy, Osu!