XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w walkach Kraków 2019!!!

W ubiegły weekend w Krakowie w Ośrodku Sportu i Rekreacji na ulicy Kolnej, ekipa z naszego klubu startowała w Mistrzostwach Polski w walkach. W zawodach wzięło udział prawie 400 zawodników z klubów naszej organizacji, ale również zaprzyjaźnionych organizacji Kyokushin .

Nasi zawodnicy po ciężkich i wymagających pojedynkach zajęli trzy 2 miejsca (Krzysztof Kulawik, Oliwia Nowakowska, Paulina Szewczyk) oraz dwa 3 miejsca (Maciej Zwierzyński, Maks Sokół).

Gratulujemy OSU !!!

Rozbiegana niedziela!!!!

W niedzielny poranek 31 marca w Sosnowcu odbyła się szósta edycja Harpagańskiej Dychy. Oczywiście nie mogła zabraknąć naszych reprezentantów  z klubowej sekcji biegowej. 

Czytaj więcej...

Udane starty starty w Tarnowie !!!

W ubiegłą sobotę 30 marca odbyły się w Tarnowie  Mistrzostwa Makroregionu Oyama PFK w walkach. W turnieju wystartowało około 220 osób z klubów Polski południowej. Nasza ponad 20 osobowa ekipa zawodników wypadła bardzo dobrze zdobywając po ładnych i wymagających pojedynkach aż 12 medali.

Czytaj więcej...

Niezwykle udany start naszej ekipy w Wolbromiu !!!

W niedzielę 17 marca odbył się turniej w konkurencji kata o Puchar Burmistrza Miasta Wolbromia, organizatorem zawodów był Jurajski Klub Oyama Karate na czele z sensei Kazimierzem Skalniakiem 4 dan. Musimy powiedzieć, że zawody zostały świetnie zorganizowane na wysokim poziomie z piękną oprawą oraz pięknymi trofeami. W zawodach wzięło udział 11 klubów z Polski południowej, a wystartowało aż 186 zawodników.

Czytaj więcej...

XXIV Mistrzostwa Zagłębiowskiego Klubu Oyama Karate w kata oraz finał Olimpiady Sprawnościowej 2019 już za nami.

W ubiegłą sobotę na sali SP nr 1 w Chrzanowie odbyły się zmagania naszych klubowiczów w corocznych zawodach w kata oraz w Olimpiadzie Sprawnościowej. W tym roku w kata startowało około 130 zawodników z całego klubu a w finale olimpiady wystartowało 24 osoby wyselekcjonowane w poprzednich etapach.

Czytaj więcej...