Życzenia Wielkanocne

 
 
Życzenia Świąteczne, dla naszych klubowiczów, rodziców, instruktorów, sympatyków.
OSU!?

14 Półmaraton Dąbrowski

Ostatni weekend mieliśmy bardzo sportowy. Shihan Paweł oraz Sensei Tomek wykręcili fajne czasy w Dąbrowskim Półmaratonie w zeszłą sobotę ?
W naszym klubie dzień sportu trwa cały rok!
Osu!

Mistrzostwa Makroregionu Południowego Olkusz 2022!

Kolejny duży sukces naszych zawodników w rywalizacji sportowej w kata oraz kumite. Tym razem nasza 30 osobowa ekipa wzięła udział w zorganizowanych w Olkuszu Mistrzostwach Makroregionu Południowego w kata oraz kumite. Zawody odbyły się 9 kwietnia a wzięło w niej udział ponad 400 zawodników z kilkunastu klubów z wielu różnych regionów Polski.

Czytaj więcej...

Udane starty w Wolbromiu

W sobotę 26 marca nasi klubowicze brali udział w V Mistrzostwach Regionalnych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. W zawodach brało udział około 270 zawodników z 16 klubów karate.  Rywalizacja odbyła się w konkurencji kata oraz kumite. Potraktowaliśmy zawody jako przed start przed rozpoczynającą się drugą częścią sezonu startowego.
Klub wystawił 27 zawodników oraz 9 sędziów.

Czytaj więcej...

Pierwszy turniej w tym roku i pierwszy sukces!

Nasze zawodniczki wzięły udział w II Turnieju o Puchar Bytomskiego Górnika. Organizatorem był Śląski Klub Karate Goliat. Nasze zawodniczki zaliczyły bardzo udane starty. Każda z nich wygrała przynajmniej jedną walkę. Trzeba zaznaczyć, że były to dla nich pierwsze albo drugie stary w walkach w życiu.
Wyniki:
Agata Tomaszewska oraz Klaudia Wójcik zajęły II miejsca.
Anna Barwa oraz Maja Kadłuczka zajęły III miejsca.
Opiekę nad zawodnikami sprawowała senpai Nadia Koczur. Sensei Bartosz Pajdak był sędzią zawodów.
Gratulujemy!