Wieliczka zdobyta !!!

W sobotę 27 października odbyła się w Wieliczce Puchar Makroregionu Południowego w konkurencjach kata i kumite. Nasz klub wystawił silną ekipę i możemy teraz się pochwalić osiągnięciami.

Czytaj więcej...

Seminarium szkoleniowe Piotrków Trybunalski 2018!!!

W ubiegłym tygodniu odbyło się seminarium szkoleniowe z zakresu walki, które poprowadził shihan Igor Gubaidulin 5dan (Rosja). Oprócz tego odbyły się zajęcia szkoleniowe w zakresie RODO oraz kata kumite 1-3. Z naszego klubu brało udział aż 10 osób, którzy są kandydatami do przystąpienia do egzaminu mistrzowskiego w 2019 roku.

OSU!!!

Silesia Marathon 2018 za nami!!!

W największej imprezie biegowej która odbyła się w ubiegłą niedzielę na Śląsku "Silesia Marathon" nasz klub wystawił kilku reprezentantów. W maratonie pobiegł Shihan Paweł Pajdak, a półmaratonie Sensei Tomasz Kindryk, Sensei Bartosz Pajdak, Sempai Mateusz Paździorek oraz Marcin Grochal. Dopisała pogoda, każdy zaliczył dobry wynik.

Trzymajcie kciuki za dalsze stary OSU!!!  

 

Nagrody sportowe prezydenta Sosnowca rozdane !!!

W ubiegły czwartek w urzędzie miasta Sosnowca zostały rozdane nagrody oraz wyróżnienia za II kwartał 2018 roku. Z naszego klubu zostali uhonorowani wyróżnieniem Małgorzata Lewoniuk za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski w kata oraz Shihan Paweł Pajdak jako trener. Jest to kolejne osiągnięcie w tym roku.

Gratulujemy osu !!!

36 Wrocław Maraton

 

W ubiegły weekend odbył się 36 Wrocław Maraton w którym nasz klub miał swoich reprezentantów. Ponad 42 kilometry pokonali Shihan Paweł Pajdak, Sensei Tomasz Kindryk oraz Marcin Grochal. Wszyscy mogą zaliczyć ten start do udanych, bowiem przebiegli trasę w życiowych czasach. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze starty. Za pasem start licznej klubowej drużyny w Silesia Marathon. Osu!!!