8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

W ubiegły weekend (18.06.2022) odbył się 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. W imprezie tej uczestniczyło blisko 8000 biegaczy, w tym kilka osób z OYAMA Polskiej Federacji Karate. Nasz klub w tym biegu reprezentowali Shihan Paweł Pajdak oraz Sensei Tomasz Kindryk. Poza naszą reprezentacją można tam było również spotkać Sensei Sebastiana Mielcarka z Wrocławskiego Klubu Karate Oyama DRAGON i Sensei Tomasza Mrowca ze Śląskiego Klubu Karate GOLIAT.

Wszystkim serdecznie gratulujemy ukończenia dystansu 21km, OSU.

XXVII Mistrzostwa Zagłębiowskiego Klubu Oyama Karate oraz XI Olimpiada Sprawnościowa!

W ubiegłą sobotę 4 czerwca mieliśmy w klub święto czyli coroczne zawody w kata oraz olimpiadę sprawnościową. Po raz pierwszy nasz turniej odbył się w Sosnowcu na hali przy ulicy Żeromskiego 4c czyli potocznie nazywanym „Żeromie”. W zawodach wzięło udział wielu naszych podopiecznych ze wszystkich sekcji karate jakie prowadzimy, były wiec osoby z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Chrzanowa, Trzebini, Krzeszowic, Alwerni oraz Płazy.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w kata

Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w kata za nami!!?
W ubiegłą sobotę odbyły się w Turku prestiżowe Mistrzostwa Polski w kata.
Jak co roku wystartowała nasza 4 osobowa ekipa w składzie Ula Kozikowska, Oliwia Nowakowska, Martyna Siwy oraz Nadia Koczur.

Czytaj więcej...

Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa w walkach - 22.05.2022

Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa w walkach.
W ubiegły weekend odbyły się zawody regionalne w Andrychowie, w których w końcówce sezonu mogli się sprawdzić nasi zawodnicy.
Wypadliśmy bardzo dobrze. Nasi pozdobywali kolejne tytuły i przede wszystkim kolejne doświadczenia.
 W zawodach wzięło udział około 200 zawodników z klubów z południa Polski. Liczna konkurencja, wielu utytułowanych zawodników więc łatwo nie było.