Sezon 2023/2024 rozpoczęty

Rozpoczęliśmy sezon pełną parą! ???‍♂️
Ale nie mogło się obyć bez tradycyjnego już spływu. Tym razem jednak zostaliśmy zaproszeni przez naszych przyjaciół z Tarnowskiego Klubu Sportowego Oyama Karate, za co serdecznie dziękujemy. ??
Spływ odbył się 2 września, przepłynęliśmy około 20km po pięknym i malowniczym Dunajcu.
Osu!?

Obóz Jastrowie 2023

W piątek 28.07 zakończyliśmy nasz, niezwykle udany, obóz letni Jastrowie 2023! Trzeba go podsumować!
Jest to już drugi raz, kiedy spędzamy wakacje w Ośrodku Wczasowym Leśna Chata w Jastrowie. Jest tak oczywiście nie bez przyczyny.

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2022/2023

Drodzy Klubowicze!
Przyszedł czas na podsumowanie, jednego z najbardziej pracowitych sezonów od powstania klubu!???
W sezonie 2022/2023 nasz klub brał udział w wielu wydarzeniach o charakterze szkoleniowych oraz rywalizacjach sportowych. Nasi zawodnicy brali udział w 10 turniejach różnej rangi od zawodów klubowych poprzez regionalne i makroregionalne kończąc na Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy!

Czytaj więcej...

Pierwsze Mistrzostrwa Europy IKO Nakamura!

Spieszymy z doskonałymi wieściami z ubiegłego weekendu. Nasi świeżo upieczeni mistrzowie Polski z kwietnia, w ubiegły weekend mieli okazję sprawdzić się na zawodach rangi Mistrzostw Europy! ?
W Białymstoku odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Europy IKO Nakamura. Wiele organizacji karate kontaktowego oraz prawie ponad 350 zawodników wzięło udział w tym wydarzeniu sportowym. Wysoki poziom oraz ciężkie walki tak można scharakteryzować ten turniej. ?
Nasi zawodnicy przy obecnej formie mieli duże szanse na podium i udało się! ?

Czytaj więcej...