VI Young Master Karate

W ubiegłą sobotę w Chorzowie odbył się VI Young Master Karate - otwarty Turniej Oyama Karate, którego organizatorem był Chorzowski Klub Karate Goliat. Turniej zgromadził ponad 200 startujących, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: kata, kalaki i sprawnościowej.? W zawodach brali udział również zawodnicy z naszego klubu:

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej Oyama Karate w Kata i Kumite Wolbrom 2024!

W ubiegły weekend nasi zawodnicy przetestowali swoje umiejętności na regionalnym turnieju w Wolbromiu. W całych zawodach wystartowało ponad 320 zawodników z 15 klubów Oyama Karate. Dla wielu naszych był to pierwszy start w życiu. Zawody były rozgrywane w dwóch konkurencjach kata oraz kumite. 

Czytaj więcej...

Obóz zimowy - Brenna 2024

 

Kończą się ferie Małopolskie i wszystkie sekcje naszego klubu wracają już na zwykłe, regularne tory.
Ale chcemy się pochwalić również krótką relacją z naszego obozu zimowego, który tak jak co roku zorganizowaliśmy w Brennej w Ośrodku "Regor".?
Nasi klubowicze w tym roku mogli wykorzystać w pełni walory naszego ośrodka oraz okolicy. Mimo tego, że pogoda była bardziej wiosenna niż zimowa, na obozie mieliśmy moc wrażeń!?

Czytaj więcej...

Seminarium szkoleniowe w Jeleniej Górze!

W ubiegły weekend kadra naszego klubu oraz zawodnicy z wysokimi stopniami kyu uczestniczyli w Seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez Jeleniogórski Klub Oyama na czele z Shihan Rafałem Majdą.
Z całej naszej organizacji w Seminarium wzięło udział około 250 osób z całej Polski. ?

Czytaj więcej...