Udane starty w Wolbromiu

W sobotę 26 marca nasi klubowicze brali udział w V Mistrzostwach Regionalnych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. W zawodach brało udział około 270 zawodników z 16 klubów karate.  Rywalizacja odbyła się w konkurencji kata oraz kumite. Potraktowaliśmy zawody jako przed start przed rozpoczynającą się drugą częścią sezonu startowego.
Klub wystawił 27 zawodników oraz 9 sędziów.
Wielu z zawodników startowało po raz pierwszy i tym bardziej cieszą uzyskane wyniki:
W walkach:???
Pierwsze miejsca: Jakub Chrząścik, Oliwia Nowakowska, Jan Czapor, Mikołaj Sieńko, Maja Kadłuczka
Drugie miejsca: Oliwia Doległo, Amelia Skubij, Anna Barwa, Maciej Krzemień, Grzegorz Sadowski,
Trzecie miejsca: Zofia Bąk, Jakub Lutyński, Agata Tomaszewska, Łukasz Kociełko,
W kata:???
Drugie miejsce: Marcelina Sowa, Kalina Tomczyk
Trzecie miejsce: Magda Świtała
Jest to całkiem udany start naszej ekipy, który mocno rokuje na kolejne zawody które przecież już za dwa tygodnie w Olkuszu.
Reszta zawodników czyli: Igor Parzniewski, Sandra Gajda, Martyna Siwy, Emilia Kopeć, Emilia Kempa, Emilia Gawron, Agata Lurka, Julia Pytlik, Marcel Ludwiszewski, Milena Bałc, zebrali kolejne doświadczenia po ładnych pojedynkach odpadając w eliminacjach bądź zajmując miejsce od 4-8. 
Spisali się również nasi sędziowie: sensei Tomasz Kindryk, sensei Agata Liszka-Jezierska, sensei Michał Smajda, sensei Bartosz Pajdak, senpai Ireneusz Wawrzeń, senpai Nadia Koczur, senpai Julia Kurek, senpai Jakub Sieńko, senpai Dominik Kozak.
Zawodnikami opiekował się sensei Oliver Rubik.
Podsumowując, duży sukces za nami ale też duża ilość pracy przed nami do kolejnych startów. Gratulujemy i Trzymamy kciuki.
OSU!!