Podsumowanie sezonu 2022/2023

Drodzy Klubowicze!
Przyszedł czas na podsumowanie, jednego z najbardziej pracowitych sezonów od powstania klubu!???
W sezonie 2022/2023 nasz klub brał udział w wielu wydarzeniach o charakterze szkoleniowych oraz rywalizacjach sportowych. Nasi zawodnicy brali udział w 10 turniejach różnej rangi od zawodów klubowych poprzez regionalne i makroregionalne kończąc na Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy!
Zdobyliśmy:
-29 złotych medali?
-34 srebrnych medali?
-24 brązowych medali ?
Czyli łącznie nasi klubowicze stawali 87 razy na podium w tym sezonie!! ?
Nasz klub był również organizatorem Zimowego Seminarium Szkoleniowego w DOJO STARA WIEŚ, w którym wzięły udział 3 kluby i ponad 70 osób!
Mamy również 4 nowe czarne pasy, które podczas egzaminu mistrzowskiego w czerwcu pokazały się z jak najlepszej strony i zdobyły upragniony stopień 1 DAN!
Tegoroczne Mistrzostwa Zagłębiowskiego Klubu Oyama Karate oraz Olimpiada Sprawnościowa okazały się organizacyjnym sukcesem, z pięknymi nagrodami, okazałym pakietem startowym oraz frekwencją na poziomie 160 naszych klubowiczów!
W mijającym sezonie nasze ekipy (shihan Paweł, sensei Tomek, sensei Bartek) brały udział w kilku biegach masowych takich jak,???
- Półmaraton Marzanny - Kraków
- Półmaraton Dąbrowski - Dąbrowa Górnicza
- Maraton Karkowski
- Nocna Dycha- Kraków
- Perły Małopolski- Skała
- Bieg Niepodległości - Będzin
- Harapagańska Dycha Crossowa- Sosnowiec
Oczywiście nie wspomnieliśmy o obozach, jeden zimowy odbył się w Brennej, drugi na który jedziemy w lipcu będzie w Jastrowie!
Dziękujemy Wam za ten sezon, naszym klubowiczom, kadrze oraz rodzicom! Razem tworzymy jedna wielką sportową rodzinę! Rodzinę karate!
Osu!! ???