Treningi online

Szanowni Klubowicze !

Pora na porcje kolejnych informacji!

Ruszamy od poniedziałku (20.04.2020) z treningami online. Zgłoszenia na taki trening prosimy wysłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tam prosimy wpisać imię, nazwisko, stopień (kolor pasa) swojego dziecka. Po takim zgłoszeniu dalsze informacje zostaną wysłane do Państwa mailowo.

Chcielibyśmy aby grupy były podzielone ze względu na stopień zaawansowania!!! Zachęcamy do udziału wszystkich, każdemu z nas trochę ruchu zorganizowanego się przyda.

Dziękujemy osobom, które wpłaciły składki członkowskie za miesiąc kwiecień. Nasz klub tak jak wszyscy znalazł się w trudnej sytuacji więc tym bardziej taka pomoc jest dla nas bardzo ważna i serdecznie za nią dziękujemy.

Co do obozu, zachęcamy w razie pytań do kontaktu (602-645-235, 793-742-007). Uspokajamy wszystkich, że gdyby obóz się nie odbył Państwa pieniążki zostaną zwrócone. Nie zmienia to faktu, że czekamy nadal na oficjalną informację ze strony rządowej w sprawie organizacji wakacji, żebyśmy też mogli podjąć jakieś kroki w tej sprawie.

Ze sportowymi pozdrowieniami

OSU!!!