UWAGA! UWAGA!!!!

 

Drodzy klubowicze, witamy Was po majówce.
Przesyłamy podziękowania dla tych wszystkich, którzy byli z nami w kwietniu. Mamy nadzieje, że treningi się podobały.

Dziękujemy wszystkim klubowiczom wspierającym klub w tym trudnym czasie dla całego środowiska sportu. Pieniądze, które wpłacacie pomagają nam w opłacaniu stałych wydatków.

Staramy się Wam też zapewnić atrakcje w miarę naszych możliwości i w związku z tym, przypominamy o treningach we wtorki i czwartki (linki te same co w ostatnim mailu)

  • grupa 1 - 17:00
  • grupa 2 - 18:30

Jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć do treningów online, proszę pisać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

OGŁASZAMY KONKURSY !!!

PIERWSZY KONKURS jest to praca plastyczna (technika dowolna), z czym Wam się kojarzy ćwiczenie karate. Liczymy na Waszą kreatywność. Prace wysyłamy do KOŃCA MAJA na naszego klubowego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź na facebooka. Najlepsze prace będą nagrodzone oraz opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na naszym facebook'u.

DRUGI KONKURS jest to nagranie 30 sekundowego filmiku pt "Mój trening karate". Nagrywamy siebie podczas ćwiczenia w domu (NIE PODCZAS TRENINGÓW ONLINE). Najbardziej kreatywne filmiki z treningami będziemy nagradzać nagrodami i również zamieszczać na naszej stronie internetowej oraz na facebook'u. Termin również do KOŃCA MAJA. Wysyłamy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź na facebooka.

W razie pytań piszcie. Liczymy na Was, na kreatywność i zaangażowanie. Dobra zabawa i fajne nagrody.

To nie wszystko z naszych pomysłów, ale na resztę będziecie musieli poczekać :)

Życzymy powodzenia
OSU!!!