Obóz Sztutowo 2020!!

 

W dniach 6.07-16.07 karatecy z naszego klubu pojechali na obóz letni do Sztutowa. Obóz pomimo obaw związanych z pandemią był niezwykle udany i chcielibyśmy go podsumować.

Pogoda była zmienna, ale pozwoliła nam na zrealizowanie 100% planu. W dodatku ostatnie dwa dni były bardzo słoneczne co pozwoliło nami oprócz kąpieli w morzu zrealizować od dawna planowany trening nocny na plaży. Oprócz tego udało się zrealizować wycieczkę do Gdańska na Westerplatte oraz zwiedzić twierdze Wisłoujście. Dodatkowo kolejnego dnia pojechaliśmy kolejką wąskotorową do Mikoszewa, widzieliśmy gdzie Wisła uchodzi do morza oraz pozbieraliśmy bursztyny.

Oprócz plażowania, kąpieli na basenie i w morzu czas umilały nam codziennie treningi oraz poranne przebieżki. Rozegraliśmy liczne konkurencje takie jak piłka nożna, khalaki (walka na miecze), ping pong, badminton, mini golf, bule oraz biegi czy nawet rzeźba z piasku za co uczestniczy dostali nagrody. Wiele atrakcji zapewnił nam nas ośrodek, ognisko, fajna hala z matami, kręgle, boisko tartanowe i basen z czego cały czas korzystaliśmy.

Mamy nadzieję, że projekty i kolory tegorocznych koszulek oraz kominów Wam się podobały. Było bardzo aktywnie z dużą ilością atrakcji co widać po zadowolonych buziach naszych uczestników.

W związku z dużą ilością zdjęć, zapraszamy do obejrzenia ich na naszym Facebook-u - link do zdjęć z obozu

Widzimy się na treningach we wrześniu, a za rok na kolejnym obozie.
OSU !!!