Kolejny sukces naszych zawodników!

W niedzielę 6 czerwca trzech zawodników z naszego klubu wzięło udział w Turnieju Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa w walkach. W zawodach wzięło udział 350 zawodników z 35 klubów z całej polski. Klub reprezentowały liczne organizacje karate kontaktowego.
Nasz klub reprezentowało trzech zawodników. Maciej Zwierzyński, Mateusz Kargol oraz Bruno Kadłuczka.
Zdobyliśmy dwa medale złoty oraz brązowy. Maciek zdobył pierwsze miejsce, wszystkie swoje walki skończył przed czasem poprzez ippon. Trzecie miejsce i również jedną walką poprzez ippon zdobył Mateusz. Natomiast Bruno po pierwszej walce zakończonej przed czasem, w drugiej musiał uznać wyższość swojego przeciwnika i wcześniejszej kontuzji żeber.
Opiekę nad zawodnikami sprawował Shihan Paweł, natomiast sędzią był sensei Bartek.
OSU!