Puchar Polski Oyama Top 2022 - Bytom

Przyszedł czas na podsumowanie weekendu. Za nami udane straty w Pucharze Polski Oyama Top. Turniej ten odbył się w miniony weekend w Bytomiu. ?
W samych zawodach wystartowało ponad 260 zawodników z 40 ośrodków Oyama Karate i Kyokushin.?
Pierwszego dnia startował lekki kontakt, w którym reprezentowały nas Magdalena Świtała, Iga Szyba, Aleksandra Zielonka oraz Amelia Skubij. Dziewczyny po zaciętych oraz wyrównanych pojedynkach odpadły w eliminacjach. Trzeba jednak zaznaczyć że to były dobre, mocne walki ze strony naszych zawodniczek. ?
W drugim dniu startowało semi knockdown i tam zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze, zacięte pojedynki, mocna konkurencja oraz wysoki poziom. Tak można to opisać.?
Bruno Kadłuczka złoto ?
Oliwia Doległo srebro ?
Szymon Stach srebro ?
Franciszek Ciałowicz brąz ?
Przez dwa dni rolę opiekuna pełnił sensei Przemysław Cieślak za co bardzo dziękujemy.
Kadra naszego klubu pełniła również funkcję obsługi sędziowskiej zawodów i tak shihan Paweł Pajdak jako sędzia główny zawodów oraz sensei Tomasz Kindryk, sensei Agata Liszka-Jezierska, sensei Adam Koch, sensei Piotr Koch, sensei Michał Smajda, sensei Bartosz Pajdak oraz senpai Nadia Koczur. Dziękujemy!!
Ten turniej, był ostatnim w tym roku kalendarzowym w którym startowali nasi zawodnicy. Cały rok obfitował w starty oraz wielkie sukcesy naszych zawodników więc zdecydowanie wychodzimy z tych rywalizacji z tarczą.
Przed nami już tylko egzaminy uczniowskie i Święta. A od stycznia wytężona praca nad nowymi wyzwaniami.
Gratulujemy OSU!!!