Puchar Makroregionu Południowego OYAMA PFK Dobczyce 2017

Udany start zaliczyli zawodnicy naszego klubu w Dobczycach podczas Pucharu Makroregionu Południowego w walkach, który odbył się w ubiegłą sobotę 21 października w Dobczycach. Całe zawody to 16 klubów i około 160 startujących zawodników. Z naszego klubu pojechało 8 osób, a z medalami wróciło 7.

A oto wyniki:

Pierwsze miejsca: Paulina Szewczyk, Marcel Popczyk, Rafał Świtała, Małgorzata Lewoniuk
Drugie miejsca: Paweł Piątkowski, Julka Kurek
Trzecie miejsce: Mateusz Nowakowski

Start można zaliczyć jako udany, tym bardziej, że były to pierwsze zawody w sezonie.

Następny start nasza zawodniczka, Karolina Szewczyk w konkurencji knockdown odnotuje w Otwartych Mistrzostwach Europy w Estonii, które odbędą się 11-12 listopada. Następnie nasi zawodnicy będą mogli wystartować w Pucharze Makroregionu Zachodniego, który odbędzie się 25 listopada we Wrocławiu. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników. OSU!!!