Egzaminy, egzaminy i po egzaminach…

W dniu 11.06.2019 w naszym klubie zakończyliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie kyu, tym samym kończąc etap szkoleniowy w tym sezonie. Egzaminy wypadły naprawdę dobrze, wysoki poziom pomimo upałów pokazali praktycznie wszyscy zdający, z czego trenerzy oraz instruktorzy w naszym klubie mogą być dumni.

Informacją jednak najważniejszą jest udział naszej kadry oraz ścisłej czołówki klubu w egzaminie mistrzowskim zorganizowanym w DOJO Stara Wieś przez OYAMA Polską Federację Karate 8 czerwca. Z naszego klubu zdawało aż 9 osób, to jest: Paulina Szewczyk, Przemysław Cieślak, Mateusz Paździorek, Karolina Szewczyk, Małgorzata Lewoniuk, Rafał Świtała, Jarosław Pilarek, Gabriela Ćwikła oraz Oliver Rubik. Z przyjemność informujemy, że wynik ich egzaminu jest pozytywny dzięki czemu uzyskali stopnień 1 dan (czarny pas) oraz tytuł Sensei. Serdecznie gratulujemy!!!

Egzamin w tej pięknej scenerii został przeprowadzony przez komisję w skład której wchodzili Hanshi Jan Dyduch 8 dan, Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan oraz Shihan Paweł Pajdak 6 dan. Trzeba docenić poziom zdających oraz fakt, że egzamin był bardzo wymagający, 3 godziny techniki oraz ponad 15 walk ze zmieniającymi się partnerami.

W egzaminie uczestniczyli również Sensei Sebastian Kanikowski 3 dan oraz Sensei Bartosz Pajdak 2 dan, którzy oprócz wielu stoczonych walk jako sparing-partnerzy, wspierali aktywnie grupę zadających z naszego klubu sempai.

Jest to ogromny sukces i jeszcze raz gratulujemy wszystkim kolejnych stopni kyu oraz witamy nowych sensei w gronie posiadaczy czarnych pasów. 
OSU !!!