XXI Mistrzostwa Polskich w walkach

W dniach 21-22.05 odbyły się w Rzeszowie XXI Mistrzostwa Polski w walkach. Same zawody były dobrze obsadzone, startowało bowiem ponad 300 zawodników z całej Polski i nie tylko. Nasz klub wystawił 9 osobową ekipę z której aż 8 osób stanęło na podium.

W konkurencji lekkiego-kontaktu startowali Maciej Zwierzyński oraz Marcel Popczyk obydwoje zdobywając drugie miejsce oraz Adrian Szymczyk zdobywając miejsce trzecie. Walczyła również Julka Błoch niestety odpadając po wyrównanej walce.

W kolejny dzień popisali się juniorzy, którzy wszyscy stanęli na podium. Najlepiej spisał się Kamil Czworowski zdobywając pierwsze miejsce po wygranych walkach przez ippon. Drugie miejsca zajęli Małgorzata Lewoniuk, Paulina Szewczyk oraz Mateusz Paździorek. Natomiast trzecie miejsce zajął Oliver Rubik.

Widać było, że nasi zawodnicy wykonali ogromną pracę w tym sezonie i mogę spokojnie myśleć o wakacjach, które już niebawem. Przedtem jeszcze mamy w kalendarzu Mistrzostwa Zagłębiowskiego Klubu w kata, na które wszyscy się przygotowujemy, egzaminy oraz obóz w Łazach. Gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów. OSU!