Sukces naszych klubowiczów !!!

W ostatnią sobotę 11 marca W Chorzowie odbył się Puchar Polski Południowej w walkach oraz Puchar Polski Memoriał SOSHU SHIGERU OYAMY. Z naszego klubu startowało aż 15 zawodników z czego 14 w Pucharze Polski Południowej a jedna zawodniczka w memoriale.  Zdobyliśmy aż 6 medali.

Pierwsze miejsca zajęli Marcel Popczyk oraz Karolina Szewczyk, srebrne medale zdobyli Maciej Zwierzyński, Paulina Szewczyk, Mateusz Paździorek, brązowym medalistą został Adrian Szymczyk.

Pozostała ekipa czyli Oliwia Nowakowska, Matylda Róg, Paweł Piątkowski, Mikołaj Oliwa, Nadia Koczur, Nikola Sokół, Julka Błoch, Małgorzata Lewoniuk oraz Julka Kurek, można powiedzieć że otarli się o podium.

Zawody te potraktowaliśmy jako przed start do głównej imprezy tej części sezony to jest do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Andrychowie 27-28 maja. Zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy. OSU !!!